Categories
Nezaradené

Festivaly a technika

Tento rok poznačila náš svet pandémia COVIDu 19. Okrem každodenných životov ovplyvnila aj každoročné hudobné festivaly, na ktoré si veľa z nás už navyklo. Jedno je však isté – COVID pominie a festivaly sa vrátia. Počasie ostane nevyspytateľné a preto prinášame riešenie.

Áno, je to tak. Naša spoločnosť sa začína zameriavať aj na individuálne riešenia pre široký okruh zákazníkov. Jedným z nich sú aj organizátori festivalov a dodávateľov techniky.

Komu sa už stalo, že ho na festivale zastihol nečakaný dážď? Asi každému. Tým viac flexibilnejším takéto prekvapenie nemusí vadiť, ale pre techniku je to veľká záťaž. Existuje veľa záznamov o tom, že nečakaný dážď poškodil techniku do takej miery, že bolo nutné festival ukončiť.

Na festivaloch sa používa široké spektrum techniky – ozvučenie, osvetlenie, projekcia atď. Nie je to ľahký špás a preto je znehodnotenie takejto techniky nepríjemné pre organizátorov, i dodávateľov. Čo keby sme však povedali, že máme riešenie?

Presne tak. Dokážeme vytvoriť riešenie na mieru v takom rozsahu, že ak dôjde k nečakanému dažďu, techniku nebude nutné presúvať z dažďa niekam inam a ostane nepoškodená. To môže v dlhšom časovom horizonte výrazne znížiť náklady dodávateľov na kúpu nových komponentov, či dokonca celej techniky.

Jediné, čo je treba urobiť, je kontaktovať nás. Následne si vypočujeme požiadavky a navrhneme niekoľko riešení aj s cenovou kalkuláciou, pričom voľba bude výlučne na vás. Techniku i prostredie si však budeme musieť predtým samozrejme obhliadnuť, ale to už je maličkosť.

Tak nečakajte, lebo svet sa čoskoro vráti do normálu.

Budeme sa na vás všetkých tešiť.