Categories
Nezaradené

HUMIDEF Záchranné balíky

HUMIDEF Záchranné balíky predstavujú pilotný produkt spoločnosti Humidef, ktorý v súčasnosti prekonal aj hranice Slovenskej republiky.

HUMIDEF Záchranný balík ponúkame v niekoľkých veľkostiach, čo vám umožní využiť ho pri malých, stredných či veľkých elektronických zariadeniach. Každá veľkosť je však kompaktná, vďaka čomu môžete mať produkt vždy pri sebe.

Produkt je vytvorený na základe našej inovatívnej ochrannej technológii HUMIDEF a slúži ako prvá pomoc pri vytopení vašich elektronických zariadení. Vnútro balíka je vystlané prírodným materiálom, vďaka ktorému budete schopní zo zariadenia vysať všetku vlhkosť a vodu. Súčasťou balíka je aj pohlcovač kyslíka a celulózový čip, ktorý je napustený špeciálnou látkou uvoľňujúcou inhibítory VCI do prostredia. Práve vďaka tomu je možné balíček použiť aj ako ochranu kovových materiálov pred koróziou či oxidáciou.

HUMIDEF Ochranná technológia predstavuje výsledok takmer trojročného výskumu a vývoja. V súčasnosti dokáže pri včasnom a správnom použití zachrániť až 99% zariadení a navyše im dodá permanentnú ochranu. Znamená to, že časom nevzniknú na zasiahnutých častiach kovu oxidačné a korózne chemické reakcie.

Produkt si môžete zakúpiť buď priamo na našom e-shope, ale v jednom desiatok e-shopov na slovenskom a českom trhu.

Sme radi, že ste s nami ❤️