Kto sme?

Inovatívno-technologická spoločnosť Humidef vznikla oficiálne v novembri 2019 na východe Slovenska, v meste Snina, avšak jej prvotné počiatky sa datujú až do roku 2017. Vtedy súčasný konateľ a CTO Lukáš Petruňo prišiel s myšlienkou, že by bolo veľmi prospešné vymyslieť, ako ľuďom pomôcť chrániť seba a svoj majetok pred jedným z najnevyspytaľnejších živlov – vodou. 3 roky sám investoval a skúšal rôzny formy ochranných technológií, až metódou pokus/omyl prišiel v roku 2019 s HUMIDEF Ochrannou technológiou. Ešte v tom roku sa stretol so svojim kamarátom z detstva (súčasným CEO našej spoločnosti) a spolu sa rozhodli spolupracovať a zároveň dopĺňať jeden druhého. Od tohto stretnutia dokázali dať dokopy nie len tím skvelých a schopných mladých ľudí, ale upevniť svoje miesto na domácom aj zahraničnom trhu. Spoločnosť si rovnako vyslúžila uznanie odbornej verejnosti (umiestnenie medzi TOP 5 inovatívnymi podnikateľmi roka 2020) i bežných ľudí.

Naša práca však zďaleka nekončí. Dennodenne tvrdo pracujeme na tom, aby sme vám mohli prinášať nové a inovatívne produkty či riešenia na mieru, a vďaka tomu naplnili našu hlavnú víziu – ponúknuť ľuďom na celom svete úplne nový typ inovatívnej protipovodňovej ochrany.

Lukáš Petruňo

Lukáš Petruňo

Výkonný/Technický riaditeľ (CEO/CTO)

Lukáš je technickým riaditeľom (CTO) spoločnosti a predstavuje jeho hlavu i srdce. Svoj nápad s ochrannou technológiou, ktorú využívame v našich produktoch na ochranu vašich elektronických zariadení, prvýkrát prezentoval na Technickej univerzite v Košiciach, kde zožal veľký úspech. Odvtedy sa ju snaží neustále zlepšovať a aj kvôli tomu sa rozhodol založiť tento startupový podnik. Lukáš zodpovedá za výskum, vývoj a výrobu jednotlivých produktov.

Ing. Vladislav Sochanič, PhD.

Ing. Vladislav Sochanič, PhD.

Výkonný/Prevádzkový riaditeľ (CEO/COO)

Vlado je výkonným riaditeľom (CEO) spoločnosti. Vyštudoval Prešovskú univerzitu v Prešove v odbore Manažment ľudských zdrojov a následne Ekonomickú univerzitu v Bratislave v odbore Personálny manažment a Ekonomika a manažment podniku. Má bohaté manažérske skúsenosti z neziskového sektora a v súčasnosti sa v rámci svojho akademického pôsobenia venuje okrem manažmentu aj psychológii a podnikovému vzdelávaniu. V našom podniku má na starosť predovšetkým ľudské zdroje a manažment celého podniku (teda zodpovedá za to, aby u nás fungovalo všetko tak, ako má).

Ing. Matúš Šimčák

Ing. Matúš Šimčák

Finančný riaditeľ (CFO)

Matúš má u nás pod palcom všetky financie. Zodpovedá za finančné analýzy, predikcie i cenovú kalkuláciu. Má vyštudovanú Ekonomickú univerzitu v Bratislave, avšak už dlhší čas sa pohybuje vo veľkých korporátnych spoločnostiach, kde si zdokonaľuje svoje analytické myslenie a odborné znalosti.

UA-16111565-1