Spoznajte nás a

Náš príbeh

Príbeh našej spoločnosti siaha do roku 2019, kedy sa v malom meste Snina stretli dvaja kamaráti z detstva – Lukáš, technik, ktorý sám, vlastným úsilím dokázal vytvoriť unikátne riešenia na ochranu kovov a elektroniky a Vlado, ktorý v tom čase vyučoval na Ekonomickej univerzite v Bratislave, a ktorý mal bohaté skúsenosti z oblasti personálnehoa projektové manažmentu.

 

Cieľ bol jasný, a to spojiť sily, aby Lukášov nápad mohol dostať reálne kontúry vo forme úspešnej spoločnosti, ktorá by dokázala dosiahnuť svoju hlavnú misiu – výskum a vývoj úplne nového druhu protipovodňových systémov, ktoré by boli dostupné pre ľudí nacelom svete, hlavne v tých najchudobnejších krajinách sveta.

Jednou z hlavných priorít našej spoločnosti je vybudovať ekonomickú, šetrnú a ekologickú firmu s dôrazom na efektívne obehové hospodárstvo.

Preto sa v rámci výskumu a vývoja zameriavame na nové protipovodňové systémy, ktoré budú pomáhať lepšie hospodáriť s vodou v krajine a zároveň ju chrániť pred povodňami v prípade dažďov a prietrží a zároveň kumulovať vodu v pôde, ktorá bude využitá v období sucha.

Po roku fungovania sa Lukáš umiestnil medzi TOP 5 inovatívnymi podnikateľmi na Slovensku, Vladovi sa podarilo dať nápadu tvar, zaviesť všetky procesy a do spoločnosti priviesť kvalitu vo forme inovatívnych a dravých mladých ľudí.

Spolu vytvorili akúsi rodinu, v ktorej to (ako v každej inej) síce sem tam zaškrípe, ale nakoniec vždy stoja pevne jeden vedľa druhého.

A dnes? Dnes sa spoločnosť okrem B2B biznisu profiluje aj ako inžinierska kancelária a svoje unikátne a inovatívne riešenia ponúka výrobným, auto-moto, priemyselným, logistickým, skladovacím, zbrojárskym a množstvu iným typom spoločnostiam u nás, i v zahraničí. Pretože to, čo robia, robia z radosti a s cieľom pomôcť našej planéte a ľuďom, ktorí na nej žijú.

Ing. Vladislav Sochanič, PhD.
Výkonný/Prevádzkový riaditeľ (CEO/COO)

Vlado vyštudoval Prešovskú univerzitu v Prešove v odbore Manažment ľudských zdrojov a následne Ekonomickú univerzitu v Bratislave v odbore Personálny manažment a Ekonomika a manažment podniku. Má bohaté manažérske skúsenosti z neziskového sektora a v súčasnosti sa v rámci svojho akademického pôsobenia venuje okrem manažmentu aj psychológii a podnikovému vzdelávaniu. V našom podniku má na starosť predovšetkým ľudské zdroje a manažment celého podniku (teda zodpovedá za to, aby u nás fungovalo všetko tak, ako má).

Lukáš Petruňo
Výkonný/Technický riaditeľ

Lukáš predstavuje jeho hlavu i srdce spoločnosti. Svoj nápad s ochrannou technológiou, ktorú využívame v našich produktoch na ochranu vašich elektronických zariadení, prvýkrát prezentoval na Technickej univerzite v Košiciach, kde zožal veľký úspech. Odvtedy sa ju snaží neustále zlepšovať a aj kvôli tomu sa rozhodol založiť tento startupový podnik. Lukáš zodpovedá za výskum, vývoj a výrobu jednotlivých produktov.

 

  • V roku 2020 sa umiestnil medzi TOP 5 inovatívnymi podnikateľmi roka 2020​
WhatsApp Image 2021-01-07 at 23.02.01
Ing. Matúš Šimčák
Finančný riaditeľ (CFO)

Matúš má u nás pod palcom všetky financie. Zodpovedá za finančné analýzy, predikcie i cenovú kalkuláciu. Má vyštudovanú Ekonomickú univerzitu v Bratislave, avšak už dlhší čas sa pohybuje vo veľkých korporátnych spoločnostiach, kde si zdokonaľuje svoje analytické myslenie a odborné znalosti.

Róbert Hošták
Grafický dizajnér

Robo je náš grafický guru – kreatívec, vďaka ktorému náš web či produkty vyzerajú tak, ako vyzerajú. Napriek mladému veku nazbieral samoštúdiom a vlastnou iniciatívou bohaté skúsenosti z grafického dizajnu, ktoré zúročuje a zveľaďuje dodnes.

Poďme spolupracovať
Máte záujem o spoluprácu?
Chcete vytvoriť riešenie na mieru? Máte záujem o niektorý z našich produktov či o nadviazanie spolupráce pri Vašom projekte? Neváhajte nás kontaktovať.