Naše riešenia
a technológie

Všetky naše riešenia a technológie sú cenovo dostupné a priateľské k prírode. Sú založené na plynných inhibítoroch v spojení s inými chemickými prvkami, ktoré vo výsledku ponúkajú unikátne a efektívne riešenia pre každého.

Naši hlavným cieľom a víziou celej našej spoločnosti je výskum a vývoj protipovodňových a vodozádržných systémov, ktoré budú prístupné ľuďom na celom svete. Nečakané povodne spôsobené prívalovými dažďami či enormné suchá sa stávajú takmer dennou praxou. Naša planéte nám dáva najavo, že s ňou nie je niečo v poriadku. Síce momentálne nevieme zmeniť myslenie najväčších svetových hráčov, ale vieme pomôcť bežným ľuďom po celom svete ochrániť ich majetok a životy a zároveň pomôcť celým dedinám či mestám v oblastiach, ktoré sú ohrozené najviac.

Produkt

HUMIDEF Záchranný balík

HUMIDEF Záchranný balík, v rôznych veľkostiach vďaka ktorému dokážete zachrániť a následne ochrániť elektronické zariadenia po zásahu vodou či inou tekutinou. Jediné, čo musíte urobiť, je vložiť zasiahnuté zariadenie do balíka, uzatvoriť ho, nechať pôsobiť a záchrana je na svete. A nie len to! Produkt vytvorí na zasiahnutom povrchu ochrannú fóliu, vďaka čomu je chránené pred vonkajšou vlhkosťou po dobu min. ďalšieho polroka.

Technológia

VPCI coating

VPCI technológia je technológia migrujúcich inhibítorov korózie, ktoré sa viažu na kovové povrchy, kde vytvárajú monomolekulárnu vrstvu, ktorá sa následne spojí s kovovým povrchom a vytláča molekuly vody nad túto vrstvu.

Na vytvorenie korózie potrebujeme molekuly kyslíka, vody a železa a vďaka tejto technológii vytvoríme neviditeľnú vrstvu, ktorá bráni molekulám vody zapojiť sa do korózneho procesu a preto oxidácia ani korózia nevznikne na miestach ochránených touto technológiou.

My vám ponúkame ekologické, inovatívne, moderné a ekologické riešenia na vyriešenie problémov s koróziou a oxidáciou. Riešenia vám vieme poskytnúť v pevnej, kvapalnej aj plynnej verzii.

Výhody technológie VPCI

  • je plne ekologická a nepotrebuje špeciálne odstránenie povlakov alebo hrdze na chránenom produkte,
  • je to plne ekologická technológia, ktorá je biologicky odbúrateľná a nepotrebuje špeciálne znehodnotenie,
  • k svojmu fungovaniu nepotrebuje zdroje energie a dá sa aplikovať na 98 % produktov, ktoré sú náchylné na koróziu.
Poďme spolupracovať
Máte záujem o spoluprácu?
Chcete vytvoriť riešenie na mieru? Máte záujem o niektorý z našich produktov či o nadviazanie spolupráce pri Vašom projekte? Neváhajte nás kontaktovať.