Categories
Nezaradené

Šperkovnice

Diamanty sú najlepšími priateľmi dievčat – to je naozaj pravda. Nič si nenahovárajme, každá žena má rada krásne šperky. Prstienky, náramky, retiazky, náušnice a brošne. Tieto trblietavé doplnky sú jednoducho nádherné a pekne nás ozdobia. Po použití ich ukladáme späť do krabičiek, zásuviek určených na šperky, či šperkovníc. Šperkovnice nájdeme v rôznych prevedeniach.

Pri výbere šperkovnice by sme nemali brať ohľad iba na šperky ale aj na nábytok okolo. Bude umiestnená v spálni alebo v obývačke? Šperkovnica je vhodným priestorom na šperky, pretože sú v nej bezpečne umiestnené a úhľadne uložené. Vo Westwing magazíne nájdete inšpirácie zo sveta šperkovníc a šperkov. Sú ideálnym miestom pre šperky a drahé kamene. Toaletný stolík, či toaleta sú zase ideálnym miestom pre šperkovnicu.

Každá šperkovnica má vnútornú architektúru, ktorá je nezanedbateľná. Mnoho žien má veľký výber šperkov. Retiazky, náušnice aj náramky sa odkladajú odlišne. Je jasné, že nemôžeme mať pre každý kúsok inú šperkovnicu ale vieme, že na prstene máme inú priehradku ako na retiazky. Práve preto sme sa zamerali na vnútorné usporiadanie šperkovníc.


Ak šperky neuchovávame správne, stane za, že sa nám navzájom zamotajú retiazky a náramky a rozmotávanie si vyžaduje veľkú trpezlivosť. Vo väčšine šperkovníc nájdeme priestor na prstene, malé priehradky na náušnice, zásuvku na hodinky a obľúbené retiazky.

Šperkovnice môžu byť kovové, drevené, kožené, zo skla, či prútia. Šperkovnice nie sú iba praktickým prvkom, mali by aj dobre vyzerať. Výborný efekt dosiahneme, ak je šperkovnica vyrobená z materiálu, ktorý nájdeme aj na nábytku alebo bytových doplnkoch v miestnosti.


Veľmi praktické je, ak je šperkovnica vybavená puzdrom a popruhom, aby ste si ju mohli pohodlne vziať na cesty.

Obľúbené sú šperkovnice vlastnej výroby. Takéto šperkovnice sú unikátne. Vlastnoručná výroba šperkovnice je pomerne rýchla a prináša nádherný výsledok.


V Humidef pracujeme na výrobe úplne novej generácii šperkovníc, ktoré budú mať unikátne vlastnosti – napríklad budú chrániť vaše drahocenné šperky pred opotrebovaním a sčernením, ktoré spôsobuje vonkajšia vlhkosť, a to vďaka našej unikátnej HUMIDEF Ochrannej technológii. Okrem toho, pôjde o moderný doplnok do vašej domácnosti, ktoré vám bude každý závidieť 🙆🏻👇🏻