Categories
Nezaradené

V čom sú naše produkty výnimočné?

Spoločnosť Humidef pôsobí na trhu iba niekoľko mesiacov, no napriek tomu si už zaslúžila uznanie odbornej i laickej verejnosti. V čom však spočíva unikátnosť jej produktov?

Výnimočnosť našej spoločnosti nespočíva v tom, aké produkty vyrába, ale v technológii, ktorú využíva. HUMIDEF Ochranná technológia predstavuje unikát v oblasti ochranných technológii. V priebehu troch rokov sme dokázali (doslova) vyskladať úplne novú ochrannú technológiu, ktorá je ľahko aplikovateľná do rôznych bežných produktov, vďaka čomu môže byť využitá naozaj úplne každým.

Podstata našej ochrannej technológii spočíva v tom, že dokáže ochrániť pevné časti rôznych kovov pred účinkami vody či inej tekutiny, a zároveň poskytne povrchu ďalšiu ochranu, vďaka čomu na nej nenastanú korózne a oxidačné chemické reakcie. Totižto, akonáhle kvapalina (napr. voda) zasiahne pevný kov, trvá v priemere polhodiny kým sa začnú na povrchu prejavovať chemické reakcie. Aj to je dôvod, prečo v prípade niektorých elektronických zariadení (napr. mobilných telefónov) nedôjde k ich poškodeniu ihneď po priamom zásahu tekutiny, ale až neskôr, napríklad o pol roka, kedy začnú na zariadení postupne odchádzať rôzne funkcie.

Túto technológiu sme sa pokúsili implementovať v prvom rade do takých produktov, ktoré by mohli pomôcť bežným ľuďom a zároveň by boli pre nich cenovo dostupné. V súčasnosti disponujeme dvoma pilotnými produktami: HUMIDEF Záchranný balík a HUMIDEF Ochranný čip.

HUMIDEF Ochranný čip

Tento produkt predstavuje základnú formu našej ochrannej technológie. Ide o čip, ktorého cieľom je poskytovať zariadeniam permanentnú ochranu. Jediné, čo treba urobiť, je vložiť čip do obalu/tašky alebo iného uzavretého priestoru s konkrétnym zariadením a ten bude po dobu minimálne 6 mesiacov zo seba vyparovať ochranné častice, ktoré budú vaše zariadenie neustále ochraňovať. Čip je navyše malý, kompaktný a šetrný k prírode.

HUMIDEF Záchranný balík

Tento produkt predstavuje pilotné riešenie celej spoločnosti. HUMIDEF Záchranný balík slúži nie len ako prvá pomoc pre elektronické zariadenia, ale zároveň aj ako permanentná ochrana. Jediné, čo musíte spraviť je, že do balíka vložíte zariadenia, balík uzavriete a on začne pracovať. Celkom ľahké, nie?

Navyše, vďaka jeho kompaktným rozmerom ho môžete mať neustále pri sebe, či už v domácnosti alebo na cestách. Produkt pomáha zachrániť aj také zariadenia, ktoré neprišli do kontaktu len s čistou vodou, ale napríklad aj s pivom, vínom, Savom, sladenými limonádami a pod.

Produkt je navyše šetrný k prírode a jeho životnosť presahuje klasické doby u podobných produktov.

A čo ďalej?

Denne pracujeme na tom, aby sme vám prinášali nové produkty a riešenia. V súčasnosti pracujeme na prototypoch ďalších troch rôznych produktov, ktoré by sme chceli priviesť na svet ešte v tomto roku. 

O tom, o aké produkty ide, ale aj o konkrétnych riešeniach, ktoré vieme poskytnúť, budeme písať v ďalších blogoch, tak nás naďalej pozorne sledujte 🙂