Categories
Nezaradené

Vojenská technika

Vojenské jednotky sú súčasťou takmer každej krajiny na svete, a výnimkou nie je ani tá naša. Či už ide o ťažkú alebo ľahkú techniku, dôležité je aj jej skladovanie, ktoré môže v prípade nevhodných priestorov spôsobiť problém – koróziu povrchu.

V tomto prípade nejde len o ťažké či ľahké vozidlá, ale napríklad aj minícia či strelné zbrane. Tá sa musí mimo používania skladovať – častokrát v boxoch či hangároch. Problém však môže byť, ak hangár nie je v dostatočne dobrom stave, čo zapríčiňuje prienik vlhkosti, ktorá následne začína pôsobiť na povrch kovových materiálov.

Na ich povrchu následne vznikajú chemické reakcie, ktoré s postupom času spôsobujú jav, ktorý takúto techniku z dlhodobého hľadiska znehodnocuje – korózia. To má výrazný vplyv nie len na ich kvalitu, ale aj finančné náklady spôsobené s ich údržbou či dokonca kúpou náhradných dielov.

Aj v tomto prípade vieme pomôcť, a to poskytnutím riešenia na mieru. To sa zameriava na všetky fázy:

  • výroba,
  • skladovanie,
  • používanie,
  • logistika.

Riešenie vieme poskytnúť po konzultácii a môže mať rôzne formy – ochranné plášte, boxy a pod. tak, aby to v čo najväčšej miere vyhovovalo konečnému zákazníkovi. Podstatné je, že všetky riešenia budú založené na našej HUMIDEF Ochrannej technológii.

Počasie síce ovplyvňovať nevieme, ale vieme pred ním účinne chrániť tak, ako nikto iný na trhu. Jediné, čo treba urobiť, je kontaktovať nás 🙂🙃